JavaScript Menu Powered by Milonic

 

JavaScript Menu Powered by Milonic
Haberler


KADIKÖY'DE YANGIN !

Bu Haber 2429 defa okundu.
Arkadaþa Gönder

KADIKÖY’de, 2 katlı ahşap binada yangın çıktı. Binanın bekçiliğini yapan Yurdakul Özer elektrik kontağından çıktığı iddia edilen yangından son anda kurtuldu. Özer, içerde kalan anne ve yavru köpekler için görevlerini yapan itfaiye, polis ve gazetecilere zor anlar yaşattı.

Edinilen bilgiye göre olay saat 03:30 sıralarında Kadıköy Rasimpaşa Mahallesi Elmalı Çeşme Sokak numara 20’deki iki katlı ahşap binada elektrik kontağından çıktığı iddia edilen yangın çıktı. Kısa sürede ahşap binanın tamamını saran yangını gören mahalle sakinleri durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından yangını kontrol altına altı. Yaklaşık 5 senedir köpekleriyle birlikte binada kalan Yurdakul Özer, yangından yara almadan kurtuldu. Yangın esnasında yavru köpeklerinin ve annesinin yanan evde kaldığını iddia eden Özer sinir krizi geçirdi. Yangın sırasında içerdeki köpeklerinin hayatından endişe eden Yurdakul Özer’i mahalle sakinleri ve polisler yatıştırmaya çalıştı. Bu sırada Özer çöp konteynerına kafa atarak burnundan yaralandı. Sağlık ekipleri Özer’in burnuna tampon yaparak kanamayı durdurdu.

YAVRULAR VE ANNESİ SAĞ KURTARILDI

Soğutma çalışmalarının ardından yer yer çöken binanın içine itfaiye erlerinden biri girerek içeride araştırma yaptı. Yangın sırasında binanın arka kısmına kaçarak yanmaktan kurtulan 2 yavru köpek ve annesi itfaiye eri tarafından dışarı çıkartıldı. Yavru köpekleri ve annesini sağ olarak gören sokak sakinleri itfaiyecileri alkışladı. Cico isimli köpek ve 2 yavrusu sahibi ve bir kadın tarafından sevildi..

Sevinç gösterilerini çeken gazeteciler, hırçın hareketlerini bırakmayan Yurdakul Özer’in saldırısından kaçarak kendilerini kurtardı.


 


Defa Okundu.
Arkadaşıma Gönder
2429 Defa Okundu
Yorumlar (Yorumlarını ekle)

Online Destek

Online destek hattımıza bağlanarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz..

Katalog İndir

Kataloğumuzu pdf formatında indirebilir ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz

Servis

Firmamız tarafından satış ve dolumları yapılan yangın söndürme cihazlarına...

 
KATEGORİLER
Yangın Söndürme
Yangın Dolapları
Köpüklü Söndürme
Yangın Algılama
Yangın Ekipmanları
Uyarıcı Malzemeler
KATEGORİLER
Acil Aydınlatma
Davlumbaz Söndürme
Gazlı Söndürme
Yönlendirme Levhaları
İtfaiye Malzemeleri
Söndürücü Kullanımı
KATEGORİLER
Aksesuarlar
Tatbikatlarımız
Eğitimlerimiz
Belgelerimiz
Sanal Yangın Söndürünüz
Haberler
KATEGORİLER
Yangın Söndürme
Yangın Dolapları
Köpüklü Söndürme
Yangın Algılama
Yangın Ekipmanları
Uyarıcı Malzemeler