JavaScript Menu Powered by Milonic

 

JavaScript Menu Powered by Milonic
Haberler


Aşkına Karşılık Vermeyen Kadının Evinin Önünde Kendini Yaktı

Bu Haber 3476 defa okundu.
Arkadaþa Gönder

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, eline aldığı bir benzin bidonuyla sevgisine karşılık vermeyen kadının evinin önüne giden bir kişi, kendini ateşe verdi. Alevler içinde kalan kişiye vatandaşlar yangın söndürme tüpü ile müdahale etti.

Olay, Şeyhsinan Mahallesi Gonca Sokak'ta yer alan bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Çorlu'da esnaflık yapan L.K. (40), bir süredir gönlünü kaptırdığı N.G. adlı kadının evinin bulunduğu apartmana geldi. N.G.'nin görüşme talebine olumsuz yanıt vermesi üzerine, elindeki benzin bidonu ile apartmana giren ve kendini yakacağını söyleyen L.K., N.G.'nin dairesinin kapısını çaldı. Görüşme talebine yeniden ret yanıtı alan L.K., üzerine benzin dökerek çakmağı çaktı. Apartman sakinlerinin konuyu bildirmesi ile harekete geçen polis ekipleri, olay yerine geldiklerinde alev alev yanan L.K. ile karşılaştı. Çevre sakinlerinin verdiği yangın söndürme tüpü ile L.K.'ye müdahale eden bir kişi, çılgın aşığı alevlerden kurtardı.

Olayda elbiselerinin tamamı yanan ve çıplak kalan L.K., vatandaşların verdiği bir çarşafa sarılarak ambulansın gelmesini bekledi. L.K., kendisini alevlerden kurtaran vatandaş ve polislerin yardımıyla olay yerine gelen ambulansa konularak Çorlu Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. L.K.'nin vücudunda ciddi yanıklar olduğu ve hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi. Görgü tanıkları, bir süre apartman çevresinde dolaşan L.K.'nin kendisine zarar vereceğini düşündükleri için polise haber verdiklerini ve "Sevgimi ispatlamak için kendimi yakıyorum. Kendimi yakarım dedim, bana inanmadın. Seni seviyorum. Belki böyle inanırsın" diyerek sayıkladığını ve kendisini yaktığını söyledi.

Daha önce bir kez evlenip boşandığı öğrenilen L.K.'nin, kendisi gibi bir kez evlenip boşanmış olan N.G.'ye gönlünü kaptırdığı, yaklaşık 3 yıl boyunca sevgili oldukları öne sürülen ikilinin bundan 3 ay kadar önce ayrıldıkları öğrenildi.

Aşkına Karşılık Vermeyen Kadının Evinin Önünde Kendini Yaktı başlıklı ve Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde, eline aldığı bir benzin bidonuyla sevgisine karşılık vermeyen kadının evinin önüne giden bir kişi, kendini ateşe verdi. Alevler içinde kalan kişiye vatandaşlar yangın söndürme tüpü ile müdahale etti. özetli haberi okudunuz.


Defa Okundu.
Arkadaşıma Gönder
3476 Defa Okundu
Yorumlar (Yorumlarını ekle)

Online Destek

Online destek hattımıza bağlanarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz..

Katalog İndir

Kataloğumuzu pdf formatında indirebilir ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz

Servis

Firmamız tarafından satış ve dolumları yapılan yangın söndürme cihazlarına...

 
KATEGORİLER
Yangın Söndürme
Yangın Dolapları
Köpüklü Söndürme
Yangın Algılama
Yangın Ekipmanları
Uyarıcı Malzemeler
KATEGORİLER
Acil Aydınlatma
Davlumbaz Söndürme
Gazlı Söndürme
Yönlendirme Levhaları
İtfaiye Malzemeleri
Söndürücü Kullanımı
KATEGORİLER
Aksesuarlar
Tatbikatlarımız
Eğitimlerimiz
Belgelerimiz
Sanal Yangın Söndürünüz
Haberler
KATEGORİLER
Yangın Söndürme
Yangın Dolapları
Köpüklü Söndürme
Yangın Algılama
Yangın Ekipmanları
Uyarıcı Malzemeler