JavaScript Menu Powered by Milonic

 

JavaScript Menu Powered by Milonic
Haberler


ANKARA'DA YANGIN TÜPÜ DOLUMU

Bu Haber 8756 defa okundu.
Arkadaþa Gönder

Yangın söndürme tüplerinin dolumunda;Sanayi Bakanlığı dolum ve test yetki belgesi ile TSE Hizmet yeri yeterlilik belgesi aranmaktadır.Bu belgelerin dışında ekipman olarak Sanayi Bakanlığı'nın dolum ve test anında kullanılması gereken ekipmanlarda olması gerekir.Ankara'da yangın tüpü dolum firmalarının en eskisi olan firmamız 42 senelik tecrübesi ile hizmette sınır tanımamaktadır.

Ankara da yangın tüplerinin dolum-test-servisi konusunda uzman olan firmamız,teknolojinin en son tekniklerini kullanmaktadır.Her marka ve cins TSE belgeli yangın söndürme tüpü dolumu yapılmaktadır.

Hiçbir yangın tüpü dolum firması dolum ve bakım anında dolum tesisini müşteriye açmamaktadır.Ankara'daki yangın tüpü dolum firmaları içinde lider konumdaki firmamız, müşterilerinin adreslerine kendi araçlarıyla ücretsiz servis hizmeti vermektedir. 

Firmamız yangın tüpünün test ve dolumu anında her zaman müşterisine dolum tesisini açarak ne kadar şeffaf ve dürüst iş yaptığını kanıtlamaktadır.

 

İthal yangın söndürme tozlarımız; ABC-E Megavit,ABC Furex,ABC Elinex marka olup,orijinal ambalajlar dolum anında açılmaktadır.Ambalajlar özel yapım olup 25 kg ağırlıktadır.

Söndürmeyen sahte yangın tozları kullanan ,eksik toz ve gaz basan,hiç dolum yapmadan tüplere yeni etiket takan aldatıcı firmaların tüm sahtekarlıkları bir gün yangın çıktığında mal ve can kaybına neden olduklarında ortaya çıkmaktadır.  

 

1972 yılından itibaren yangın söndürücülerimizde Avrupa ülkelerinden ithal edilen yangın tozları kullanmaktayız.Dolum ve test anında her türlü sorularınıza samimi bir içtenlikle cevap verilmekte olup,söndürücü tozların kalite deneyleri de yapılmaktadır.

Müşterimizin ortamda sıkılmaması için botanik bahçemizde dinlenerek çay içmesi sağlanmaktadır.İşyerimizde söndürücünüzü dolumu 5-10 dakika sürmektedir. Araç yeri  park sorunumuz yoktur.

Kalite,Dürüstlük,Temizlik,Şeffaflık,Emniyet için sizi bekliyoruz.     

Cemal Oran
Makina Mühendisi 

 

Defa Okundu.
Arkadaşıma Gönder
8756 Defa Okundu
Yorumlar (Yorumlarını ekle)

Online Destek

Online destek hattımıza bağlanarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz..

Katalog İndir

Kataloğumuzu pdf formatında indirebilir ürünlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz

Servis

Firmamız tarafından satış ve dolumları yapılan yangın söndürme cihazlarına...

 
KATEGORİLER
Yangın Söndürme
Yangın Dolapları
Köpüklü Söndürme
Yangın Algılama
Yangın Ekipmanları
Uyarıcı Malzemeler
KATEGORİLER
Acil Aydınlatma
Davlumbaz Söndürme
Gazlı Söndürme
Yönlendirme Levhaları
İtfaiye Malzemeleri
Söndürücü Kullanımı
KATEGORİLER
Aksesuarlar
Tatbikatlarımız
Eğitimlerimiz
Belgelerimiz
Sanal Yangın Söndürünüz
Haberler
KATEGORİLER
Yangın Söndürme
Yangın Dolapları
Köpüklü Söndürme
Yangın Algılama
Yangın Ekipmanları
Uyarıcı Malzemeler